| Ctmfresh28 a întrebat:

Spuneti-mi absolut toate metin2 nu conteaza privat sau nu sa fie absolut toate si sa imi spuneti cat de repede cresti?, de la ce nivel te da?

Dau funda celui mai lung raspuns.

5 răspunsuri:
| Mihai089 a răspuns:

Este 90% aproape imposibil sa raspunzi corect la aceasta intrebare.
Sau era doar un fel dea spune?

| Ctmfresh28 explică (pentru Mihai089):

Ma daca vrei funda cauta daca nu le gasesti toate macar cel putin 75%din ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 Drako 90%
Metin2 Mondial 60%
Metin2 Ro 10%
Metin2 Hammer 5%
Metin2 Ganglion 100%
Metin2 Master 70%
Procentele inseamna cat de repede cresti.

| Luci1988 a răspuns:

Buna Ctmfresh, eu iti zic un metin care te da direct de la nivelul 254 si se numeste metin 2 hammer, si se downloadeaza de aici www.hammermt2.com.

Bafta!

| Ctmfresh28 explică (pentru Luci1988):

Iti dau funda daca imi spui cat memorie trebuie daca este PVP sau PVM cat de repede cresc ce iteme am si daca imi zici iti dau funda dar sa-mi zici repede.