| GolopențaAdrian a întrebat:

Spuneti-mi alte jocuri in care poti face ce vrei.(In afara de Gta 5).

20 răspunsuri:
| Deaad a răspuns:

Seria the elder scrolls.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Uite ceva care merge sa le joci
2011 Saints Row: The Third
2013 Saints Row IV
sunt gen gta cu masini, arme, misiuni sau mini misiuni

| GolopențaAdrian explică (pentru CatalinVictor1985):

Numa 3 imi merge sacadat iar al patrulea nu cred

| August99 a răspuns:

Minecraft laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru August99):

Asta voiam sa spun eu. Mi-am amintit, trebuie sa intru sa vad ce mai fac cei 12 catei ai mei laughing

| AlexDFY a răspuns:

Mafia 2/3, orice sims, watchdogs, unturned/minecraft, fallout, daca imi spui ce gen vrei iti pot da mai multe.

| GolopențaAdrian explică (pentru AlexDFY):

Nu conteaza oricum watcdogs si mafia nu-mi merg

| AlexDFY a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Daca ai un pc slab atunci nu te poti bucura de prea multe jocuri, iar singurele care sunt slabe si ele pentru ca sunt vechi, ar merge dishonored, poate iti place, far cry 3 daca iti merge, prototype e fain

| GolopențaAdrian explică (pentru AlexDFY):

Pai am placa video Intel hd graphics de 1, 8 gb, Processsor Intel celeron de 1, 5 ghz, si 4 gb ram si windows 8.1 pe 64

| AlexDFY a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Frate e o rabla de pc/laptop, nu e facut pentru jocuri, exista jocuri open world cum vrei tu dar sunt uitate de dumnezeu si nu mai ai de unde sa le descarci.

| GolopențaAdrian explică (pentru AlexDFY):

PAi na tu nai stiut ce jocuri sa imi dai

| GolopențaAdrian explică (pentru AlexDFY):

Care sunt jocurile alea open world uitate de dumnezeu?

| AlexDFY a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Pai ce jocuri vrei sa ti dau daca sistem ul ala nu e facut pentru jocuri? Cand eram mic 8-9 ani mai erau niste jocuri open world, dar avand in vedere ca nu se mai joaca, sunt uitate.Ma rog, bafta, poate gasesti desi nu cred.

| GolopențaAdrian explică (pentru AlexDFY):

Cum e mafia 1 sau?

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Mafia 1 l-am jucat si anul asta de cateva ori. A fost scos in 2002. Jocul capodopera la vremea lui. Merita jucat. Aceeasi varianta crackuita fara remaster am jucat-o de prin 2004 si jocul mi-a placut mult. Ar trebui un remaster pentru la anul

| GolopențaAdrian explică (pentru CatalinVictor1985):

Si de unde l-ai descarcat ca sa-l iau si eu

| aCek1ng a răspuns:

Minecraft, Red Dead Redemption, Garry's Mod, Mafia III, Fallout 4, Watch Dogs, No Man's Sky, Sleeping Dogs.

| Louys a răspuns:

Sleeping Dogs,Gothic(primele jocuri nu au grafica buna,dar poti face ce vrei tu, chiar tot ce vrei tu), Skyrim, Just Cause(1, 2,3)

| GolopențaAdrian explică (pentru Louys):

Dar sleepinng dogs nu imi merge nici unu cred

| Louys a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Gothic 1,2 merg bine cam pe orice PC, eventual si 3. Apropo pentru fiecare Gothic exista un patch pentru limba romana.