| Jipa_Valentin_1964 a întrebat:

Spuneti-mi care consola merita dintre XBOX ONE si PS4.
Eu as opta pentru un XBOX deoarece imi place mai mult interfata, controllerul si KINECT 2.
Singura chestie care ma face sa ma gandesc si la Ps4 e ca am auzit ca xbox-ul dupa 2 ani de zile de jucat, se incinge si ia foc. Este adevarat?
P.S.: Stiu ca Ps4 este mai puternic ca procesor si altele

Răspuns Câştigător
| AlexShadow26 a răspuns:

Xbox si aia cu 2 ani e facatura adica da daca te joci ca spartul de la 6 dimineata pana nu stiu sa zicem 3 noaptea fara sal opresti se incalzeste si se topeste nu stiu ce din el care afecteaza toata consola dar daca te joci moderat te poate tine ani buni fara nici o problema + la fel e si cu ps4 app cand se topeste aia se numeste RROD si se poate duce la un magazin special sa til repare deci nu-i o problema

2 răspunsuri:
| alexandru289 a răspuns:

Eu as alege XBOX ONE deoarece sunt f multe jocuri pe el si o sa apara mereu mai intai pe XBOX ONE si apoi pe ps4 plus ca pe PS4 nu au aparut foarte multe jocuri. Funda?

| LTAA a răspuns:

Xbox One.