| KoNeTi a întrebat:

Spuneti-mi foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte multe jocuri care nu necesita cerinte de sistem foarte mari. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| TheFallen666 a răspuns:

Pai sa incepem asa
shooter tps: infernal, psi ops, the sufferring prison is hell, the sufferring ties that bind, sniper elite. cam atat stiu tps
fps:fear 1si2, cs, half life, halo combat evolved, seria painkiller, area 51, die hard nakatomi plaza.
strategie:kohan 2 kings of war, armies of exigo misto jocul, starcraft 1, world of warcraft vezi si tu cauta cerintele, si ai putea incerca joc misto de strategie cel mai tare spellforce2. cam atat genuri masini ar fi flatout 1 si 2 nu sunt fan nfs nu imi plac.alte jocuri mai vechi clasice line of sight vietnam, swat special forces, hercule 1997 joc disney dar misto cu toti bosii aia ai putea incerca ultimate spiderman misto a da am uitat ar putea merge si ghostmasters comedie si stubs the zombie sper ca te am ajutat

2 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Wrestling 2007
nfs
bomberman
gta
fifa 2002
fifa 98
nebula fighter
Sau poti incerca online conquiztador, daca vrei sa-ti incerci cunostintele.

| Maxim96 a răspuns:

Gta San Andreas
Need for Speed Carbon
Need for Speed Underground
Need for Speed Underground 2
Fifa 2010(da iti merge)
Risk 2
Counter Strike 1.6
Bus Driver Simulator
Call of Duty 1
Call of Duty 2
Nascar Racers
Sims 2