| GolopențaAdrian a întrebat:

Spuneti-mi jocuri super faine si sa mearga si la mine pe pc? Am placa video Intel HD Graphics de 1549 mb, Procesor Intel Celeron 1007U de 1, 5 Ghz, 4 GB Ram.

Răspuns Câştigător
| RusescuO a răspuns:

Obisnuitele GTA, mbine, nu te astepta la 4 sau 5. Call of duty, nfs, faming simulator, eurotruck simulator, spintires, cabela 4x4 off road. Succes

6 răspunsuri:
| Kasper56 a răspuns:

Pai incearca un Team Fortress. Vezi cum merge.

| George9013 a răspuns:

Cs 1.6

| Dragos005 a răspuns:

Skyrim(20-25fps cu grafica pe low)
Call of duty MW2 si MW3(probabil 40
fps cu grafica pe mediu)
BTF Bad Company 2(30-35fps cu grafica pe low)
NFS Most Wanted(60 fps pe high)
Sunt doar cateva jocuri. Poti sa le piratezi singleplayer-ul, dar iti recomand sa le cumperi, merita!

| xdroxxd a răspuns:

Firewatch