| FlorinSalamNr1 a întrebat:

Spuneti-mi niste jocuri care merg pe un laptop Asus cu urmatoarea configuratie:
4GB RAM, procesor Intel core i5-4210u 1,7ghz (4CPUs)
Placa video Nvidia geforce 820m 1GB
As prefera ca jocurile sa fie cu o grafica destul de buna si daca e pofibil multiplayer si gratis (si jocuri care sunt piratate si merg multiplayer). Dau funda pentru cele mai super jocuri.

3 răspunsuri:
| XxTerrorxX1 a răspuns:

Minecraft, Fifa 13 sau 14 (pe ultimate team), Metin2 RO sau Metin2, World of Tanks, Gt IV (pe Multiplayer)
Ar fi fost bun si Assasin`s creed V da nu merge pe laptop

| FlorinSalamNr1 explică (pentru XxTerrorxX1):

Minecraft il am, matin2 am jucat si m-am plictisit de el, am si world of tanks si gta 4 dar singleplayer, o sa mai astept si alte raspunsuri, oricum sunt niste jocuri destul de bune

| mihaitza223 a răspuns:

Painkiller black edition.h1z1,7days to die(pe steam). battlefield 1943.battlefield vietnam