| Australianu02 a întrebat:

Spuneti-mi niste jocuri PC care sa mearga la placa video de 32mb sau 64mb. Funda

Răspuns Câştigător
| Ghost99 a răspuns:

Salut incearca Call of Duty 1, ceva versiuni din Delta Force, GTA Vice City si alte versiuni de GTA dar sa nu aiba cerinte mai mari decat GTA SAN si uite aici niste jocuri pentru placa ta video http://www.youtube.com/watch?v=TmmFV5ebawE succes. Funda?

1 răspuns:
| budurcageorgegabriel a răspuns:

Salutare,
Uite cateva jocuri care le jucam si eu si m-au fascinat:
Gta pana in SA, Max Payne 1/2, Team Fortress 1/2, Call of duty 1, CoD 1 Global Offensive, Postal 2, Flatout, CS toate pana in Source, Gun, 18 WoS Haulin, Euro Truck Simulator 1 si cam astea sunt.Dar poti sa incerci si jocuri ca Metin 2 sau jocuri gen MMORPG.
Sper ca te-am ajutat si nu uita de funda.