| adrianionut49 a întrebat:

Spuneti-mi niste servare de Minecraft de tip supravietuire si va rog ajutaima...ce fac atunci cand imi apare sa ma loghez, ce parola pun (nu am cont de Minecraft).

1 răspuns:
| Reb a răspuns:

Pe server inainte sa poti sa joci trebuie sa folosesti comanda asta in chat : /register (parola) (parola)... in loc de parola si paranteze scrii o parola care o vrei tu. ( daca de referi la un sv de mc) daca nu te referi la un sv si vrei doar sa intri pe joc cumparati-l