| Paun_Andrei_2003 a întrebat:

Spuneti-mi si mi-e jocuri de strategie de pe perioada razboiului mondial, ca Hearts of Iron 4.

Răspuns Câştigător
| RReings a răspuns:

Salut. Pai Company of Heroes care e de strategie si are ca tema al doilea razboi mondial, dar poti incerca si jocurile din seria Total War; Time of wrath; Commandos 1, 2, 3; Blitzkrieg 1, 2, 3; Liberators; Officers; Men of War, Men of War 2 Squad Assault. Sper ca ti am fost de ajutor happy

1 răspuns:
| Samariteanul a răspuns:

Pai avad in vedere ca jocul de care vorbesti tu s-a inventat in 2016 iti pot recomanda acum:Battlegrounds(ai nevoie de strategie si coordonare) sau battlefield(o versiune asemanatoare primului joc). Company of heroes e iar de strategie, age of empire(putin mai vechi) sau chiar si triviador, care e totusi de strategie. Sper ca te-am ajutat.