| Sooorin a întrebat:

Spuneti-mi si mie cat mai multe simulatoare cu masini pentru pc, dar sa fie tari, eventual imi puteti da si mie un link de download al jocului Forza Motorsport 4 pc version.Multumesc, dau

4 răspunsuri:
| Petrica44 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=NCYQIwLhewo
Need For Speed The Run Limited Edition [PC]

| Sooorin explică (pentru Petrica44):

N-am eu cerinte de sistem pentru The Run laughing ceva pana in 4gb rami si procesor 2.40

| Petrica44 a răspuns (pentru Sooorin):

sad Pacat, este un joc complet si compex in acelasi timp. Spune-mi un joc si ti-l caut.winking

| αʅҽxƈσσʅʅ a răspuns:

Inteleg, jocul nfs the run este foarte frumos, dar, dupa parerea mea este foarte ''scurt''... nu are ''acea'' sectiune : quick race, este foarte scurt.Simulatoare pentru pc? Nu stiu prea multe cu masini, dar cu tiruri, camioane stiu! uite o lista din cele care imi vin in minte acum: 3D driving school, city car driving, car driving simulator, iar cu tiruri:German Truck Simulator, Euro Truck Simulator, Uk Truck Simulator, 18 wheels of steel... Cam atat, astept te rog o funda!