| VIPSn1p3R a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce jocuri imi merg sau imi recomandati (Jocuri de Actiune, Shootare)

Am placa video Nvidia GeForce 7025 /NVIDIA nForce 630a

Processor AMD Sempron 145. Procesor 2.80 GHz

RAM 2.00 (1.75 usable)

Placa de Sunet VIA Hight definition Audio

Am w7 ultimate in caz ca va ajuta cu ceva big grin

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Ai placa video prea slaba pentru windows 7, de asemenea e prea slaba pentru jocurile noi.
procesorul are potential, se poate debloca intr-un dual core daca faci o setare in bios. dar ai putea incerca urmatoarele jocuri
Counter-strike 1.6, half-life, half-life blue shift, half-life opossing force, quake 2, quake 3 arena, hitman 1 si 2, gta 3, gta vice city, starcraft, age of empires, max payne 1 si 2, Return to Castle Wolfenstein, gothic, minecraft, portal, portal 2, far cry 1, 2

| VIPSn1p3R explică (pentru Zangetsu):

Multumesc
O sa imi schimb placa video ca stiu, ca ea este de vina
Dar ce mai am prin pc asa este bun? ....Sau trebuie sa mai schimb din ele?

| VIPSn1p3R explică (pentru Zangetsu):

Si cum pot sa imi fac procesorul dual core?
Contacteazama pe mess :alin_marius96
Sau Skype:marius.alin96