| Negrea_Daniel_1994 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce trebuie sa fac sa am jat-pack pe counter strike la zombii! DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
| PJaY a răspuns:

Pai cand te da om apasa pe litera B si daca nu merge scrie in chat /shop si dai next pana ajungi la jet-pack. Tine minte trebuie sa faci ammo sa iti iei jet-pack. Bafta.

2 răspunsuri:
| ChangeName a răspuns:

De fapt tin sa-l contrazic pe PJaY
Mai intai trebuie sa ai sufiuciente ammo ..si apesi "m" si iti va aparea un meniu.Tu dai pe elemente extra si cumperi.Dar daca nu gasesti jet-pack inseamna ca trebuie a cumperi bazuka si primesti si jet-pack automat

| PJaY a răspuns (pentru ChangeName):

Nu am intrat asa tare in detalii sper sa inteleaga big grin