| z0rel a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste aplicatii si jocuri faine pentru android. FUNDA

Răspuns Câştigător
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

In primul rand iti recomand aplicatia Google Goggles. Cu ea poti fotografia embleme, coperti de carti si filme, coduri de bare si QR, pe care aplicatia le recunoaste si cauta automat pe Google informatii despre ce ai fotografiat.
Cu ea nu poti fotografia plante, animale, masini, etc. pentru ca foloseste tehnologia OCR pentru a recunoaste textul. Mai multe informatii gasesti pe Google Play.

O alta aplicatie utila este Clean Master. Poti curata rezidurile nefolositoare de fisiere, asta insemnand chache-ul aplicatiilor.

AfterFocus este o aplicatie utila pentru cei care au smartphone-uri cu camere mai slabe, si nu au auto focus.

Bitdefender Free Antivirus, este necesar pentru a te feri, catusi de putin, de fisierele malware si virusi. Aplicatia scaneaza in timp real aplicatiile pe care le descarci din Google Play. Daca vrei poti cumpara si varianta cu bani care ofera mai multe beneficii.

Pocket Rally Lite este un joc destul de realist, dupa parerea mea, doar ca nu poti trece mai mult de 20% din cariera. Trebuie sa cumperi jocul. Daca ai partea financiara, ia-l daca iti place.

To Do List - in caz ca ai nevoie.

Traffic Racer este un alt joc in care trebuie sa faci slalom printre masinile din trafic, iar cu cat faci un scor si o distanta mai mare, bineinteles, o sa primesti mai multi bani pentru cumpararea unei masini noi, mai puternice, sau de upgradarea celei pe care o ai.

Astea sunt niste aplicatii pe care le am eu in smartphone si sunt doar niste sugestii.
Jocuri precum Temple Run 2, Plant vs. Zombie, Pou sau Slots Pharaohs Way nu le-am mai mentionat pentru ca, cred ca sunt destul de cunoscute, si cu siguranta le stii si tu.

1 răspuns:
| radu05 a răspuns:

Asphalt 8, subway surfer, fifa 14