| AndrEey007 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri care sa joc cu volanul,in afara de nfs si de city car driving simulator, va rooooooog dau funda, daca conteaza am un volan de la Trust predator

2 răspunsuri:
| TheWoolf a răspuns:

Test Drive Unlimited si Test Drive Unlimited 2, 2 Este putin mai naspa ca Test Drive Unlimited 1 este parerea mea dar amundoua sunt foarte bune, mai ales ca 1 are si motociclete(dar trebuie sa faci un progres la niste shopuri de masini mai exact sa le ai pe toate disponibile.)Funda plz?

| AndrEey007 explică (pentru TheWoolf):

Le stiu pe astea
mai zi altele si iti dauwinking