| Mystyk a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri cu masini/camioane (fara curse, sa conduc) pentru volan si pedale. Sa aiba grafica mai buna, nu conteaza cerintele pc-ului. Apropo fara NFS-uri.

Răspuns Câştigător
| MrKez a răspuns:

Aici o lista:
18 Wheels of steel extreme trucker
Test Drive unlimited 2
18 WHEELS OF STEEL:AMERICA LONG HAUL
Bus simulator 2012

4 răspunsuri:
| mariuseu12 a răspuns:

Incearca euro truck simulator si daca iti place trebuie sa apara si ETS2 undeva in noiembrie....sau UK truck simultor, 18 wheel of steel, hard truck, trucks and trailers si multe altele
daca vrei si ceva cu masini nici... ai city driving simulator big grin

| Blade82 a răspuns:

18 wheels of steel extreme trucker 2

| BluX a răspuns:

German Truck Simulator
Un joc super, cu grafica excelenta, masinile de pe autostrada par reale
P.S:Jocul este cu camioane

| Andrey1346 a răspuns:

Euro Truk Simulator 2.