| SeBBy_3213 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri nu conteaza cerintele(am 4 gb ram 1 gb placa video si dual core de 3 si nu pre ar cont laughing )si as vrea jocuri cu impuscaturi si gen prince of persia dar nu assassin creed k le am pe toate.Acu n-am ce ma juca si ma joc return to castle wolfenstein laughing. Da! Ziceti repe jocuri!

1 răspuns:
| bibycool a răspuns:

GTA 3, San Andreas, 4 si Vice City. Le-am jucat pe toate si iti spun ca sunt suuuuper tari! Nu te plictisesti de loc!