| Edygame42 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste servere de cs clasice cu admini care sa fie in regula si fara acelasi harti cum ar fi de_dust,de_train, etc.So forumul sa nu fie complicat. Funda cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

Salut aici iti dau un site in care iti alegi cum sa fie serveru : Zm, Normal, Respawn, Hero, Footbal, etc. http://servere-cs.freakz.ro/......e_1.6.html

Ai o lista acolo iti alegi ce vrei. Funda :P ca del a jucator de cs la jucator de cs:P

1 răspuns:
| Ssssmokin a răspuns:

Haide in comunitatea MEGIC!
www.megic.forumhit.ro