| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un cont functional de vindictus pe care nu il mai folositi de preferat Lann lvl 41 sau 40 cu gold minim 80. 000. PS:spuneti contul pe butaalexandru100@yahoo.com sau pe butaalexandru2@gmail.com.La yahoo sa scrieti si @yahoo.com

3 răspunsuri:
| SkiSport a răspuns:

Frate lasa vindictus apucate de metin

| AlexUrasteIdiotenia a răspuns (pentru SkiSport):

M-am jucat metin vreo 3 ani.M-am plictisit de el.Am jucat nu stiu cate private.

| SkiSport a răspuns (pentru AlexUrasteIdiotenia):

Eu nu sunt obsedsat de metin dar decat sa ma joc jocuri din astea mai bine intru1data sau de 2 ori pe saptamana pe metin si aia e