| KinkyDive a întrebat:

Spuneti-mi si mie un server de metin privat care sa cresti repede si sa ai mai cam toate prin magazin.

Răspuns Câştigător
| Trudix a răspuns:

EuropeanMT2,HammerMT2,PvpMt2,Metin2 USA, LunarisOnline, AnticMT2, X-Metin2, Energy MT2... Dai funda?big grin

3 răspunsuri:
| pNc69 a răspuns:

Salut daca vrei iti spun eu cateva:
Metin2oradea
Metin2aventure (s-a redeschis)
Metin2epical
Metin2merkury
Metin2HotStyle(cred ca asta are 1500-200)
Metin2Apollo
Metin2Antic
Metin2Mage
si mai stiu daca vrei sa ma contactezi id de mess este djsergiu_2000@yahoo.com

| Trudix a răspuns:

Azi am mai gasit un super server de metin PVP... Are la shop arme 2012 :O super tari si arme 2012 si 2011 :X. Metinu` se numeste Metin2 Karamora

| Ug37 a răspuns:

Adica de referi la un server PVP eu te sfatuiesc ca te apuci de hammer, TDL, sau nexodia