| alexandru921994 a întrebat:

Spuneti.mi si mie va rog niste jocuri gen Test drive unlimited , sau niste jocuri cu poveste atractiva happy [ nu cu questuri ] multumesc

2 răspunsuri:
| alxc12 a răspuns:

Nfs the run, prince of persia, call of duty MW... daca iti plac si jocurile de strategie incearca starcraft 2.succes

| Rayus a răspuns:

Pai ar fi:Need for speed most wanted,need for speed undercover,need for speed carbon, ferrari virtual race,drift city, city racing, need for speed world. Unele sunt multiplayer. Funda?