| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi site jocuri pc fara demontools

1 răspuns:
| xDeyz a răspuns:

Pai eu stiu cateva jocuri pentru PC frumoase:
1) Dracan -> l-am avut cand eramm mai mica dar stiu ca era cu un dragon si aveai profil de fata...Rezolutia era buna desi jocul era destul de vechi.
2) Zanzarah -> si asta e de mult timp.Il aveam cand eram mai mica si e tot cu un caracter de fata si cu niste spiridusi care zboara, si au puteri. Poate nu suna chiar bine,, spiridusi", dar daca il DWD sa vezi cum e sunt sigura ca o sa-ti placa.Te da din oras si este si o padure...Acum tot incerc sa il gasesc ca sa-l downloadez dar nu il gasesc decat DEMO...(Ideea e ca il gasesti greu.)
3) StarWars the force unleashed 1, 2, StarWars the clone wars, StarWars the old republic beta...
4) Worms happy
Sper ca o sa-ti placa si tie