| Cristikidu a întrebat:

Spuneti-mi toate jocurile voastre preferate! FUNDA la care imi plac cele mai mult!

Răspuns Câştigător
| adi_7960 a răspuns:

Prototype,Asassin Cred,Cs, MT2, NFS,Matrix, Age Of Pirat... atat. Funda?

4 răspunsuri:
| xCuse1 a răspuns:

Mafia 2, Starcraft 2, Arcania, A Gothic Tale, Brink,Blur,God of War III, Red Faction: Guerilla, Prototype(e foarte tare).
Sper sa-ti placa.

| Jigsaw a răspuns:

Team fortress 2, half life(seria)infamous 1&2, uncharted3...

| therock_5828 a răspuns:

Fifa,pes,mafia 2, gta 4, assasins creed,NFS...,burnout paradise, fallout 3, new vegas, F1, moto gp

| triflex10 a răspuns:

League Of Legends, Prince of persia, mt2, Assasin Creed