| HaiAjutamaCaSaTeAjut a întrebat:

Spuneti-mi un Metin2 privat, unde se face yang repede si se gasesc itm imediat cand ai nevoie?

Răspuns Câştigător
| fearlessss a răspuns:

Acum depinde, vrei pvp sau pvm-pvp? Daca alegi pvp poti lua tot gratis ai bani si tot tu doar te distrezi, pvm trebuie sa si muncesti.Privat pvp:hammer mt2 si privat pvm-pvp :mt2.rospeed.Sper sa-ti placa!

4 răspunsuri:
| NeaPetrica a răspuns:

Am acceasi idee si acceleasi servere exemplu ca si anonym.Dar hai sa-ti dau alte idei:
PvPsadscuze nu mai am idei)HammerMT2
PvP-PvM:MondialMT2
PvM:Metin2Fun

| Alexacor a răspuns:

Deci daca vrei metin 2 privat cel mai tare este... dupa parerea mea Metin 2 European! funda?

| HaiAjutamaCaSaTeAjut explică (pentru Alexacor):

Am incercat sa descarc azi Metin2 European dar nu m-a lasat din cauza ca are virusisad