| anonim_4396 a întrebat:

Spunetsimi va rog de ce cind instalez Java. zice ca sa instalat...dar cind pun minecraft nu merge... zice ca nu am java.
ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| AfroBelgianu a răspuns:

Salut, Catalin

Daca ai Launcher de la AnjoCaido, dai click dreapta, apoi propietati si la "Target" copiaza asta la sfarsit :

-J-Xms640m

Sper ca te va ajuta, numai bine. AfroB

1 răspuns:
| CristianCRS a răspuns:

Http://www.oracle.com/......80260.html Bifezi Accept License Agreement si downloadezi din prima lista versiunea corecta in functie de ce windows ai x64 sau x86 (care este x32 de fapt).Il instalezi si dai un restart nu ar trebui sa mai fie nici o problema.