| 4Tuning a întrebat:

Spunrtimi si mie niste jocuri cu grafica, sau de care sa nu ma plictisesc gen minecraft sau nfs, mafia.

4 răspunsuri:
| Mp28evil28 a răspuns:

Split second 1, 2
mfs most wanted 2012
fable 1, 3 ca 2 e pentru playstation si nu il poti juca pe pc
batlefield 3
resident evil 6
asassin creed 3
hitman absolution (nou acma)
rig n rol -e gen 18 wheels of steel doar ca cu grafica mullt mai buna
vindictus europe(online )
lord of the rings conquest

| LyonSsS a răspuns:

Poti gastii pe www.ggames.ro la caterogria MMORPG sau jocuri PC, jocuri cu grafica tata :) nu minecraft :)))

| 4Tuning explică:

Multumesc pentru raspunsuri deja am terminat toata seria gta deci... nfs pana la undercover l-am terminat assasin creed 2 terminat deci cam majoritatea jocurilor de aici le-am terminat

| Gabitza0692 a răspuns:

Daca iti plac jocurile actiune si aventura ti-asi recomanda seria hitman, seria thief si seria assasins creed si GTA. Daca iti plac racing iti recomand Dirt 3 e foarte fain