| Maxnonymus a întrebat:

"Steam needs to be online to update. please confirm your network connection and try again" eroarea asta imi apare de fiecare data cand deschid steam pentru a se updata. Am incerat toate variantele pe care le-am gasit pe net chestia cu regedit cu numpad hosts si multe altele, daca, cumva stiti varine de rezolvare ale acestei probleme va rog sa ma ajutati.va rog mult.crying( !

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verifica daca nu exista un firewall care sa impiedice steam sa se conecteze la internet

| Maxnonymus explică (pentru anonim_4396):

L-am dezactivat dar tot nu merge sad