| Alin_Claudiu_1989_i8L7 a întrebat:

Stie careva cum sa fac ca sa imi merge fifa 2007 deci l/am instalat tot fara nici o problema doar cand dau play nu se deschide am reinstalat si aceeasi treaba. am un laptop Acer aspire es 17 cu windows 10 va rog care stiti mersi anticipat

1 răspuns:
| georgeenglezu2016 a răspuns:

Trebuie sa deschizi imaginea pe cd 1, dupa toate astea trebuie sa copiezi crakul in folderul unde l-ai instalat si d-ai paste dupa care poti intra in joc, m-ai pe inteles copiezi crack-ul in C : fifa 07 iti va aparea si acolo fifa 07 click dreapta la mouse si paste dupa care click cu mous-ul pe fifa 07 aplication ceva de genul