| Andreea659876 a întrebat:

Stie careva de unde pot sa instalez de pe calculator apoi sa il bag in telefon prin USB, Hack Pou?
Sau de unde pot sa iau Hack Pou?
PS: Scuzati categoria dar nu am stiut pe unde sa pun intrebarea!

2 răspunsuri:
| CoryPwP a răspuns:

Dezinstalezi pou apoi

| CoryPwP a răspuns:

Dezinstalezi pou apoi instalezi acest hack http://lm.facebook.com/......ttp?/l.php daca nu ai mb pe tel instalezi cu usb. Oricum hack e foarte bun numai ca trebuie sa astepti actualizarea ca sa apara toate jocurile si ca sa iti pui sau sa iti faci cont. FUNDA?