| BBbBbBBb a întrebat:

Stie careva de unde sa salvez powerpoint 2007? am nevoie urgent..am cautat pe multe site-uri dar inutil toate m-au pus sa caut acul in carul cu fan

2 răspunsuri:
| Alex1997fun a răspuns:

Cum deschizi powerpoint-ul cauta in coltul din stanga sus o imagine cu 4 cuburi(cred). Apasa acolo si ar trebui sa iti arate "Save" sau "Save as". daca nu gasesti acolo langa acel semn arata o discheta, incearca si acolo.Eu folosesc 2010 si nu prea le am cu 2007

Sper ca te-am ajutat!

| BBbBbBBb explică (pentru Alex1997fun):

..mersi de ajutor ..totusi eu ma refeream la salvatul de pe netbig grin