| xV3N0Mx a întrebat:

Stie careva un joc online cu carti? Gen yu-gi-oh ii doar cu carti si poti face dueluri cu alti playeri online si nu imi amintesc cum se numeste dar stiu ca era cu viata si cu capsule cu care puteai ataca si selectai cu cate capsule sa ataci adica se duelau cartile si cu abilitati (arunca mingi de flacari...etc) si era cu vieti si pastile pastilele reprezentau cu cat sa ataci...de exemplu la inceput aveai 12 pastile(parca) si trebuia sa le imparti la 3 ture adica 4 fiecare de exemplu sau cum doresti.
la jocul pe care-l caut nu era cu monstrii era cu carti, adica se duelau cartile si cu abilitati (arunca mingi de flacari...etc) si era cu vieti si pastile pastilele reprezentau cu cat sa ataci...de exemplu la inceput aveai 12 pastile(parca) si trebuia sa le imparti la 3 ture adica 4 fiecare de exemplu sau cum doresti.
Dau fundita.

1 răspuns:
| Lucian_Cosmin_2000 a răspuns:

Urban rivals?