| DarkFlash081 a întrebat:

Stie cineva cateva jocuri mmorpg in afara de metin2 si 4Story ca m-am plictisit de astea doua si vreau sa gasesc niste jocuri asemanatoare.

Răspuns Câştigător
| NAdrian a răspuns:

World of Warcraft e mult mai complex...
dar ce-i drept ca e mult mai greu

3 răspunsuri:
| sorynm a răspuns:

Shaiya
Cabal
WOW
si mai ales: battle of the immortalsbig grin

| ƒℓυχ a răspuns:

Http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm

http://mmohuts.com/

Aici gasesti toate jocurile mmorpg si mmohut... e cam acelasi lucru. fundita? :D

| Gamers a răspuns:

Incearca 9dragon mi-am pierdut multe zile in jocul acela este ceva mai "naspa" la inceput deoarece nu intelegi mai nimic din joc dar pe parcurs ai sa le legi si ai sa iti dai seama ca e ceva de capul lui.