| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a întrebat:

Stie cineva coduri pentru tomb raider aniversary? am tot cautat pe net dar nu am gasit asa ceva... dau funda daca merg

3 răspunsuri:
| adriana543768654567895334 a răspuns:

La tomb raider anniversary nu iti trebuie coduri. de aceea nu ai gasit pe net pentru ca nu exista. si eu l-am avut si l-am trecut doar pe jumate ca dupa aia l-am sters.

| Izabela5799 a răspuns (pentru adriana543768654567895334):

Si eu am cautat coduri dar nu am gasit decat pentru PS coduri. De unde ai jocul tomb raider anniversary? Daca l-ai cumparat spune-mi si mie de unde l-ai luat si cat ai dat pe el iar daca la downloadat spune-mi de unde si cum te rog.

| Furculingură a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva! Am avut Tomb Raider Anniversary si nu am vazut nimic de nici un cod! big grin