| Raduu_6047 a întrebat:

Stie cineva cum bag jocuri din calculator in telefon? Am incercat de pe www.mobile9.com dar nu a mers. Imi explicati si mie detaliat?

1 răspuns:
| RealL1fe a răspuns:

Buna. trebuie sa descarci jocul in pc undeva la "indemana", dupa aceea cu ajutorul cablului de data sau ce folosesti tu, conectezi telefonul la pc, dai copy la joc dupa aceea te duci in my computer deschizi folder`ul cu numele telefonului si dai paste. cam atat.cred ca ai inteles si tì-am fost de folos. funda?happy