| gfaxdtysadfyuws a întrebat:

Stie cineva cum imi chem in FIFA 07 toata echipa(si portarul) la o faza fixa.Adica daca sunt condus cu1-0in minutul 90 si am corner cum sa fac sa vina toti inclusiv portarul?

1 răspuns:
| ExpertCompanyGroup a răspuns:

Nu poti, se face automat daca esto condus cu un gol in ultimele minute. Cu ce ai putea sa ajuti e sa pui tactica de atac pe ultra ofensiv. Numai dupa ce trece faza sa pui inapoi pe altceva decat uktra ofensiv sau n-o sa ai portar.