| CuteLittleKitty a întrebat:

Stie cineva cum pot face filmulete care sa le adaug pe youtube? Adica si un progarm si cum sa filmez... Iar daca fac filmeletul cu telefonul cum sa. fac sa se vada mai clar... fundita

1 răspuns:
| GeorgianaGya a răspuns:

Nu poti sa faci filmuletzul mai bun daca filmezi cu o caramida. Ai putea seta doar finetea videoului de la setari din telefon,contrastul si depunde cati pixeli ai la camera. Lai putea edita doar, dar nu poti sa il faci in hd daca telefonul e de pe vremea lui bunicu. Cu uploadul pe youtube e mai usor, iti faci cont si il urci pe youtube. Dar vezi sa nu fie prea mare pentru ca are si youtube o limita. bafta bye