| Emaaa5728 a întrebat:

Stie cineva cum pot sa imi actualizez softwareul android la smartphone? Funda cine imi spune:*

Răspuns Câştigător
| pr0ph3t a răspuns:

Alex are dreptate, te conectezi undeva prin wi-fi si ai grija sa nu intrerupi operatiunea pana se incheie pentru ca o sa distrugi telefonul
ai aici un tutorila video destul de simplu:)
http://www.youtube.com/watch?v=3h8wLqR1KV4

| Emaaa5728 explică (pentru pr0ph3t):

Multumesc :*
sper sa functioneze. dar cum adica o sa distrug telefonul daca intrerup operatiunea? Si inca o intrebare daca il actualizez o sa mearga mai usor ca asta e ideea...

| Emaaa5728 explică (pentru pr0ph3t):

Multumesc :* Cum adica daca intrerup operatiunea o sa distrug telefonul? Si daca il actualizez o sa mearga mai repede?

7 răspunsuri:
| AlexAlex23 a răspuns:

Sti bara aia de sus?
Unde ai daca telefonul este descarcat, acolo trebuie sa fie.

| Emaaa5728 explică (pentru AlexAlex23):

Multumesc am sa incerc!:*

| S3nZ4TiOnS a răspuns:

Cauta undeva in setarile telefonului la software si dai update, eu asa am facut cu al meu.