| Adelin1223 a întrebat:

Stie cineva cum pot sa imi fac mai multe conturi de FiveM ca sa ma pot juca pe acelasi server cu amandoua fara sa se strice un progres de pe unu?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti! Daca te detecteaza cu mai multe conturi ti le blocheaza pe toate si in veci nu mai ai acces.
Oricum, mai importanta este scoala decat joaca, asa ca, 1 singur cont pe jocul ala este mai mult decat suficient pentru tine.

| Adelin1223 explică (pentru Violleta2022):

Nu pentru mine mai multe conturi, voiam sa ma joc si eu si fratemeu pe acelasi server

| Violleta2022 a răspuns (pentru Adelin1223):

Atunci isi face el cont, nu tu.