| Kaennox a întrebat:

Stie cineva cum sa folosesc Cheat Engine 6. 1 pentru City Ville pe Facebook? am incercat sa fac cum a zis tutorialul ala cu viata lui cu tot... dar nu am inteles, daca imi puteti explica cat mai pe intelesu unui pusti de 13 ani, suneti boieri baaaa! dau si Fundita ca santajwinking

2 răspunsuri:
| AskAlex a răspuns:

Eu nu am de unde sa stiu ce scrie in tutorialul ala pe care il ai tu si nici nu stiu ce si de unde ai luat acel program de "cheat", dar stiu un singur lucru... iti irosesti timpul liber stand pe un joc stupid ca "City Ville".

| Kaennox explică (pentru AskAlex):

1) e cheat engine
2)e versiunea 6. 1
3)eu imi irosesc viata degeaba roicum...deci nu-i nimicbig grin