| Teo0stuff a întrebat:

Stie cineva cum sa foloseste hackul Cheat engine sa ma contacteze pe lulu_boy1999@yahoo.com Va rog sa imi ziceti cum ca am incercat dar nu am putut sa am hack pe city ville!

Funda la primul raspuns bun
Vot la toate raspunsurile inclusiv pa mess!

Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Deci,dupa mine degeaba puneti id-urile de mess, nu o sa port id-urile unor "necunoscuti" in messul meu
asta ca fapt divers
cheat engine nu functioneaza, defapt.nici un hack nu funcioneaza pentru tipurile astea de joc gen: city ville,grepolis,travian, triburile, asa ca nu mai cautati in zadar

| Fbk_Andrey_1997 a răspuns (pentru Anonymus314):

Pe City Ville am incercat dar..., nu merge, numai pe Social Wars Si celalalt Social Empire, a da si pe inca unu Farm Ville 2

1 răspuns: