| Messi_7357 a întrebat:

Stie cineva cum se face poza la caracterul tau pe metin2?

4 răspunsuri:
| Noitrex a răspuns:

De pe F8 parca asa era

| Treble995755 a răspuns:

Este un buton deasupra la butonul de unde stergi o litera cand gresesti...si BUTONUL de pe care faci poze in metin se numeste PTRSC SYSRQ sau poate sa se numeasca PTR SYSRQ ...depinde de tastatura.dai funda?

| Dean1996 a răspuns:

Intra in joc,si vezi ca e un buton in dreapta tastaturii sus de tot,,Print Screen/Sys Rq. Apasa pe el cand esti in joc[nu se va intampla nimic, sa te astepti la asta] si dupa te duci in Paint, si apesi Ctrl+v. Sper sa mearga.

| Capii a răspuns:

@Monawar: nu este neaparata nevoie de ctrl+v/paste in paint deoarece jocul le salveaza automat intr'un folder numit "Screenshots"ce il poti accesa in folderul de "baza" al joculuitongue