| BlackCornel a întrebat:

Stie cineva daac pot face rost de Counter-Strike Global Offensive gratis?(pe steam)

3 răspunsuri:
| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Pe steam nu poti... sfatul meu asteapta pana cand va fi la reducere, eu cel putin nu as da 11 euro pe el...

| ReDoNe2910 a răspuns:

Salut..Nu merge sa faci asta. trebuie sa il cumperi..pentru ca daca e sa existe vreun hack(nu prea cred) Steamul se uita la lucrurile cumparate si vede ca nu l-ai cumparat si poate primesti SteamBann(e permanant trebuie alt cont)
Sper ca am fost de ajutor

| CrysthianHELP a răspuns:

Salut!
NU ai cum sa faci rost de el gratis, numai in caz de steam il da gratis intr-o anumita zi (foarte putin probabil) iar hack-uri nu exista pentru asa ceva si in plus 11 euro nu e o avere.