| andreimocanu2007 a întrebat:

Stie cineva dc am drop frameuri nu jocuri am un i5-9400F + gtx 1660 6gb + 8gb ram si nu ruleaza nici un program pe fuldal si am probleme cu fivem-ul am maaaaaaaaaaaari drop frame-uti. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Prea putin RAM, ca sa mearga bine fivem pe high iti trebuie 16.

2 răspunsuri:
| marinaru777 a răspuns:

1. Verifica updatul la windows sa nu ruleze
2.dezactiveaza antimalware daca este activ in task manager la programe care ruleaza
https://blog.emsisoft.com/en/28620/antimalware-service-executable/