| Frank51 a întrebat:

Stie cineva de ce naiba primesti "Vac was unable to verify the game session" pe CSGO? Nu am facut nici-o modificare in texturi, nu am nici-un mod, nu am trisat niciodata cu nimic, am mai avut ceva erori inainte dar le rezolvam cu un reinstall, acum nu merge nimic.

1 răspuns:
| Bizon95 a răspuns:

Ai net slab
ai net slab catre serverul pe care vrei sa joci
serverul pe care vrei sa joci are net slab catre VAC si nu poate verifica

in cel mai rau cazi poti sa inlocuiesti "net slab" cu esti taiat din firewall pe undeva