| VaLenTiN2017 a întrebat:

Stie cineva de ce nu merge sa joc samp, pe rezolutia 1280x720x32? si 1024x720x32 tot nu merge, se blocheaza pc-ul. si trebuie sa dau restart de la buton... daca schimb la rezolutie pe x16 merge dar se vede ff urat... vreau sa mentionez ca am driverele la placa video instalate la zi.

1 răspuns:
| StefanAdrian911 a răspuns:

Salut Valentin.
Probabil este de la monitorul pe care il ai. (Poate monitorul nu suporta mai mult de x16 - reprezinta culorile pe care le afiseaza monitorul. x32 necesita un monitor mai puternic, cu rezolutii ridicate).