| soloangel01 a întrebat:

Stie cineva de ce se vede imaginea sacadat cand filmez cu Bandicam? Adica vede intrerupt si negru, clipeste. Uitati video: https://www.youtube.com/watch?v=vrhJuLZnpNU&feature=yout u.be

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

RAM-ul e de vina. Nu ai suficienta memorie!
si eu patesc asta, mi-a luat mult sa aflu care era problema...

| soloangel01 explică (pentru RoyDupuis):

Eh... Fraps nu face asa dar un filmulet de 5 secunde are 200 mb. Multumesc, oricum trebuie sa imi iau niste ram. Pe 4gb ddr2 800mhz o sa filmeze calumea?

| RoyDupuis a răspuns (pentru soloangel01):

Eu ca da... depinde de mai multi factori. de exemplu depinde de sistemul pe care il ai si programele pe care le folosesti... apropo ce OS ai?

| soloangel01 explică (pentru RoyDupuis):

Windows 7 Home Premium, piratat... Un prieten are un laptop cu Windows 8 tot piratat si lui ii filmeaza calumea.