| Vlad9800 a întrebat:

Stie cineva jocuri la care nu iti trebuie xbox live gold ca sa le joci multiplayer pe xbox 360? Si cum fac sa joc multiplayer? dau funda! ps: daca vreti sa imi lasati adresa cu care jucati voi pe live ca sa am cu cine sa joc big grin

4 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Ca sa joci multiplayer fara Gold, trebuie ca jocul sa suporte Local Multiplayer.Asta inseamna sa te joci cu 2-4 Controllers.Acest sistem suporta jocurile de genul Call of Duty, Dorito's Crash Course, NFS MW, etc.Gamertag-ul meu de pe Xbox 360 este qOctavian.

| Vlad9800 explică (pentru OctaLoL):

Auzisem de cineva care a jucat fifa mp fara sa aiba gold

| OctaLoL a răspuns (pentru Vlad9800):

Nu cred ca este posibil.

| BlackDevill a răspuns:

Ar fi Black Ops 2 BattleField 3, 4 si ca sa le joci multiplayer invitati prieteni la tine si conecteaza toate controalele de la console si jucati multiplayer daca vrei sa joci cu prieteni