| AvalohAlyn a întrebat:

Stie cineva la ETS 2 Road to the Black Sea in orasul Galati si in alte orase din Romania cum le deblochezi si de ce apar acele x-uri pe drum si nu te lasa sa mergi mai departe? Ma refer ca in Galati de ex scria spre centru si aparea drumul blocat, x-urile acelea paralele, cum fac sa deblochez drumul? Cum fac sa nu mai fie acele x-uri sau ele vor fi mereu? Nu pot sa deblochez drumul si sa vad orasul tot? Sunt incepator in ETS 2 si va rog intelegeti-ma.
Dau funda pentru lamuriri si ajutor!

1 răspuns:
| AlleXuSS a răspuns:

Salut acel "Road to the black sea" necesita o achizite separata adica un DLC nu poti face nimic atata timp cat nu detii dlc-ul acela!
Un DLC inseamna o extindere a unui joc(continut special mape speciale, camioane speciale, toate chestiile de genul care nu vin in jocul clasic pot fi achizitionate seaparat " sper ca te-am lamurit!
Salutare!