| Fulbaster a întrebat:

Stie cineva niste jocuri cu super eroi pe calculator care sa fie tari, dar sa nu necesite prea multa >memorie

5 răspunsuri:
| romanu22 a răspuns:

Iron man (omul de fier). Este frumos si ocupa putin. Funda?

| Nervu a răspuns:

Salut, un joc foarte frumos cu eroi care cred ca iti va placea este " Freedom Force " (Forta Libertatii) jocul acesta nu necesita prea multa memorie si este destul de captivant, iti spun din propria experienta si ti-l recomand, aici ai un review ca sa-ti faci o ideea (dar nu intodeauna te poti lua dupa trailer) => http://www.youtube.com/watch?v=ZWEsxGps24Q

In plus iti recomand toate editile Spiderman, de asemenea un joc Western de aventura foarte frumos Desperados.
-Daca cauti un joc online cu eroi iti recomand City of Heroes (COS), uite aici un First Look => http://www.youtube.com/watch?v=lHQsoUrk-E0
De asemenea poti incerca si unul din jocurile de gen : Hulk / X-man / Wolverine etc...

Am incercat sa-ti fiu de folos, daca crezi ca te-am ajutat in vreun fel sau altul, o funda e bine venita :) - Bafta.

| AcuddlyToy a răspuns:

DC Universe Online.E super.

| razvy9912 a răspuns:

Eu iti spun ca nu necesita nu stiu ce memorie jocurile sunt fantastic 4, halk, spiderman 1, 2, 3 sau iron man

| IonutzPack1989 a răspuns:

In justice god among us!