| KingST a întrebat:

Stie cineva niste jocuri de categorie "survival"..sau "strategy"?
~Dau fundita si vot! big grin

5 răspunsuri:
| WarriorCat a răspuns:

World of Warcraft.

| KingST explică (pentru WarriorCat):

Joc World of Warcraft, pe serverul Freakz..Nu prea ma pasioneaza..altceva mai stii?

| BalaurulRoman a răspuns:

Sutvival ar fi Minecraft 100% survival, The forest, si de strategie Medieval total war 2 in care trebuie sa conduci o tara sa o adminstrezi sa faci o armata si sa iti aperi pamanturile sau sa cuceresti altere e super oricum

| KingST explică (pentru BalaurulRoman):

Minecraft..nu prea ma mai pasioneaza, The Forest.e prea ciudat..cu canibalii aia. stii si altceva gen The Forest..sa supravietuiesc?

| BalaurulRoman a răspuns (pentru KingST):

Dayz care costa bani, life is feudal se gaseste si cracked da mai greu este medieval iti construiesti case plantezi minezi ca in maincraft dar ca nu e totul patrat ca in minecraft