| Petroiu_Cristian_1953 a întrebat:

Stie cineva niste jocuri frumoase cu impuscaturi sau masini. conteaza sa fiu calumea

5 răspunsuri:
| HelloMore a răspuns:

Impuscaturi:warrock,call of duty, black force delta, C.S., masini:need for speed carbon, hot pursuit, simulator track, need for speed shift. Sper ca te-am ajutat funda?

| andrei498 a răspuns:

Shooter: Call of Duty, Battlefield, Crysis, Far Cry.
Masini: Toata seria Need for Speed

| DaryusGavril a răspuns:

Gta 4, ballad of gay tony, mafia 1, 2; halo 1, 2, 3, nfs the run si undercover su undergrad 1, 2.

| UnKnoWw a răspuns:

Call of duty mw 3 smug si f.e.a.r 2 iar cu masini toate nfs-urile

| BadBoycaSmecherica a răspuns:

Impuscaturi: counter strike global offensive si condition zero, delta force, GTA San Andreas Multiplayer sau GTA San Andreas, sau phospore beta care este pe net dar cel mai super e GTA SAMP adica GTA San Andreas Multiplayer.
masini:Need for Speed: World, GTA SAMP (poti face intreceri de masini)